Batıkent Koltuk Yıkama Firması

Herkes sağlığın çok önemli olduğunu bilmesine rağmen nedense insanların en fazla aksattığı ya da önemsemediği konu da sağlıktır. İşte bu yüzdendir ki sürekli hastalanır ve sürekli yatak döşek yatma durumlarımız olur. Sağlığın başının temizlikten geçtiği gerçeğini hesaba katarak, bu tip sağlık problemlerinin önüne geçebilmeniz için temizliği önemsemeli ve dikkate almalısınız. Evinizde sürekli temas haline olduğunuz ve en doğal halinizle hareket ettiğiniz eşyalarınızı düşünün. Halı, koltuk, battaniye, yorgan ve buna benzer eşyalar gelecektir aklınıza. İşte tüm bu eşyalar, sizin de fark ettiğiniz üzere, insan hayatında çok önemli ve etkin bir pozisyondadır. Günün ortalama 6-8 saatinin geçirdiğiniz yataklarınız, her an üzerine oturabileceğiniz koltuk ve çekyatlarınız, gece boyu temas halinde olduğunuz battaniye ve yorganlarınız, siz fark etmeseniz de iyi temizlenmedikleri taktirde sizlerin değerli sağlıkları için çok büyük birer tehdit ve tehlikedirler.

Battaniye, yorgan, koltuk, çekyat ve halılarınızı elbette ki elinizde yıkadığınız olmuştur. Ancak en fazla kokularını değiştirebilmiş ve aslında bu eşyaların içine nüfuz eden kir ve bakterileri temizleyememişsinizdir. Çünkü profesyonel bir el, profesyonel bir makine ve dünyanın en kaliteli yıkama ve temizleme şampuanlarına sahip değilsinizdir. Bu sebeple 2000 yılında Batıkent koltuk yıkama adı altında, siz değerli müşterilerin sağlıkları için kurduğumuz firmamız, bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı ve disiplin çizgisini bozmamış aksine olumlu yönde hep üzerine katarak bu günlere kadar kendini geliştirmiştir. Batıkent koltuk yıkama firması siz değerli müşterilerinin önerileriyle ve de istekleriyle kendini her gün yenilemiş ve sadece koltuk yıkama değil, halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama ve hatta overlok konusunda da kendini geliştirmiş ve temizlik alanında kendini siz değerli müşterilerine ve piyasaya kabul ettirmiştir.

Sadece bir telefon uzağınızdayız.

Evet, sadece ama sadece bir telefon uzağınızda olan kaliteli hizmetimiz, siz değerli müşterilerini beklemektedir. Sitemizde belirttiğimiz iletişim numaralarından, müşteri hizmetlerimize ulaşıp, istediğiniz hizmeti söylemeniz yeterli olmaktadır. Gerisini firmamız büyük bir zevk ile halleder. Müşteri hizmetlerimizle yapacağınız görüşme sonrasında sizin belirlediğiniz gün ve saatte, uzman personel kadromuz evinize özel servis aracıyla gelir ve isteğinize bağlı olarak koltuk yıkama işleminizi evinizde gerçekleştirir. Koltuk yıkama operasyonunun aşamalarından bahsedecek olursak öncelikle koltuğunuzun üzerindeki ve köşelerindeki tozlar büyük bir titizlikle süpürülerek alınır. Sonrasında ise özel koltuk yıkama şampuanı ve en yeni teknoloji ile donatılan makineler ile köpürtülerek, köpüğün koltuğa nüfuz etmesi sağlanır. Köpük koltuğa nüfuz ettikten sonra, çok kuvvetli emiş gücüne sahip olan son teknoloji makineler ile koltuğunuzdaki bütün kir, toz, leke ve bakteriler çekilerek koltuğunuz pisliklerden arındırılmış olur ve yabancı hiçbir madde o an için koltuğunuza bulaşamaz. Sonrasında ise ilaçlama yapılarak bakterilerin koltuğunuza yanaşması ve orada üremesi engellenir. Tam 6 ay boyunca etkili olan anti bakteriyel bu sistem siz değerli müşterilerini altı ay boyunca sağlıklı ve temiz kokulu bir koltuğa kavuşturur. Peki, altı ayın sonunda ne olur? İşte bu noktada koltuğunuzu temizlerken tanık olduğunuz koltuğunuzdan çıkan kirler sebebiyle, siz değerli müşterilerimiz zaten altı ay beklemeden tekrar bizleri arayacak ve koltuğunuzu temizlememizi isteyeceksiniz. Zira koltuğunuzdan çıkan kirler genelde daha önce karşılaşmadığınız cinsten olur ve gözünüze çok gelir. Ancak Batıkent koltuk yıkama varsa, sağlık da vardır. Batıkent koltuk yıkama varsa, mikrop ve kirler yoktur. Bu zihniyet ile yola çıkıldığında, Batıkent koltuk yıkama firmasını tercih ederek ne denli doğru bir karar vermiş olduğunuzu daha iyi anlar ve yılda en az iki kere evinizi ziyaret etmemizi istersiniz.

Tek hizmetimiz elbette ki koltuk yıkama değil! Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha kapsamlı bir hizmet sunmak adına kendimizi her geçen gün değiştirdik ve değişen çağ, gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok hizmetlerinde de geliştirdik. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu bütün hizmetlerimizi evinizde de verebiliriz, firmamızda da… Bu tercih tamamen size kalmış olup iki farklı hizmette de aynı kaliteyi göstermekte ve aynı ekipmanları kullanmaktayız.

Sizlerin istekleri doğrultusunda en son yeniliğimiz overlok hizmeti olup, genelde halk arasında en gürültülü işlem olarak bilinen overlok operasyonu sanılanın aksine, firmamızın eşsiz makineleri sayesinde, çok kısa sürede tamamlanır ve inanamayacağınız derecede sessiz çalışır. Overlok hizmeti sonunda halınızın kenarları ilk günkü gibi sağlam ve canlı görünür. Bu sayede hem halınızı yenilemiş olursunuz hem de yeni bir halı alma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Ve en nihayetinde ise hem paranız cebinizde kalmış olur hem de zamanınızı boşuna harcamamış olursunuz.

Siz de sağlığınızı düşünüyorsanız veya overlok hizmeti alarak en azından cebinizi biraz olsun rahatlatmak istiyorsanız, sitemizde belirtilen müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizlere ulaşın. Batıkent koltuk yıkama olarak sizlere hizmet etmekten dolayı gurur duyar, sağlıklı yarınlar dileriz.

Batıkent Koltuk Yıkama Facebook SayfasıBatıkent Koltuk Yıkama Twitter SayfasıBatıkent Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK